بعلت پر شدن کنتر مخزن  و پد جوهر مازاد  روی ال سی دی دستگاه پیغام "ink pad is at the end" را میدهد و با کامپیوتر پرینت نمیدهد.

قبل از آغاز بکار باید حتما پرینتر نصب شده باشد .  فایل  را دانلود و طبق مراحل آموزش که به صورت ویدیو  برای شما دوستان عزیز آماده گردیده  اقدام به انجام ریست و پروگرام کنید .

این فایل به صورت مادام العمر و بدون محدودیت در دفعات نصب و اجرا میباشد و نیاز به هیچگونه خرید کد وفعال سازی نمیباشد .  نرم افزار هایی مانند WICو غیره  هم هستند که با خرید یک شماره سریال به قیمت 40 الی 50هزار تومان  فعال میشود و فقط یک بار قادر به ریست  هستندولی این نرم افزار تنها با خرید یک بار و پرداخت مبلغ ناچیز قادر خواهید بود تا همیشه از آن استفاده و دستگاه خود را ریست کنید.

برای حمایت وجبران هزینه ها بعداز پرداخت آنلاین لینک دانلود نرم افزار و راهنمای فارسی استفاده از نرم افزار به صورت مستقیم به نمایش در می آید.

قیمت واقعی:۵۵۰.۰۰۰ ریال

قیمت ویژه : ۴۰۰.۰۰۰ ریال

پرداخت آنلاین ودانلود

در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکل قبل از خرید ویا در اجرای نرم افزار و کارکردن با آن داشتید با شماره تماس زیر یا با  پشتیبانی آنلاین در همین صفحه ارتباط داشته باشید.کارشناسان ما همه روزه بجز ایام تعطیل پاسخگوی شما دوستان عزیزمیباشند.

شماره تماس پشتیبانی : 09140715220

ارتباط با شبکه اجتماعی سروش : sayansystem_backup@