هدف : بعلت پر شدن کنتر مخزن  و پد جوهر مازاد 2 چراغ رو دستگاه بصورت الا کلنگی روشن و خاموش میشود و  دستگاه با کامپیوتر پرینت نمیدهد.

قبل از آغاز بکار باید حتما پرینتر نصب شده باشد .  فایل  را دانلود و طبق مراحل آموزش اقدام به انجام ریست و پروگرام کنید .

برای ریست کردن waste ink pad counter  دستگاه 1430:

1-     ابتدا فایل درون پوشه Ativador do Reset را باز کنید

2-    فایل Adjprog را اجرا کنید

3-  بعد از accept  کردن صفحه اول وارد نرم افزار Ativador do Reset بشید و از قسمت handle  گزینه Drag me!  رو Drag  کنید داخل نرم افزار Adjprog قسمت  sequential adjustment moad و رها کنید .

4-    مجدد وارد  نرم افزار Ativador do Reset بشید و در صفحه  Text  روی 00360506 کلیک کنید و Enable!   رو بزنید تا گزینه quential adjustment moad داخل نرم افزار Adjprog فعال بشه.

5-   وارد quential adjustment moad داخل نرم افزار  Adjprog بشید

6-    گزینه Waste INK Pad  رو پیدا کنید . و از زیر منوی آن گزینه Replacement رو انتخاب کنید و OK  رو بزنید.

7-   تیک دو گزینه در صفحه باز شده را بزنید و گزینه intialization  را بزنید

8-   دستگاه را یک بار خاموش و روشن کنید کار تمام است.

 


این فایل به صورت مادام العمر و بدون محدودیت در دفعات نصب و اجرا میباشد و نیاز به هیچگونه خرید کد وفعال سازی نمیباشد .  نرم افزار هایی مانند WICو غیره  هم هستند که با خرید یک شماره سریال به قیمت 40 الی 50هزار تومان  فعال میشود و فقط یک بار قادر به ریست  هستندولی این نرم افزار تنها با خرید یک بار و پرداخت مبلغ ناچیز قادر خواهید بود تا همیشه از آن استفاده و دستگاه خود را ریست کنید.

برای حمایت و جبران هزینه ها بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود به صورت مستقیم به نمایش در می آید.

قیمت واقعی:650.000 ریال

قیمت ویژه  : 500.000 ریال

پرداخت آنلاین ودانلود

در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکل قبل از خرید ویا در اجرای نرم افزار و کارکردن با آن داشتید با شماره تماس زیر یا با  پشتیبانی آنلاین در همین صفحه ارتباط داشته باشید.کارشناسان ما همه روزه بجز ایام تعطیل پاسخگوی شما دوستان عزیزمیباشند.

شماره تماس پشتیبانی :09140715220

ارتباط با شبکه سروش : sayansystem_backup@

نماد اعتماد درگاه Pay.ir
نماد اعتماد درگاه پرداخت الکترونیکی